Portal Biznesowy

Ekonomia Gospodarka Marketing Nieruchomości Inwestycje

Ofe online – czy warto?

Wybór ofe online staje się coraz częstsza strategią, na którą decydują się Polacy. Wynika to nie tylko z faktu, że rodacy maja coraz większy dostęp do Internetu i za jego sprawą załatwiają coraz więcej swoich spraw, ale także, a może przede wszystkim dlatego, że strony www umożliwiające wybór czy zmianę ofe online, są bardzo rzetelne i pomocne podczas powyższych działań. Osoby, które chcą zdecydować się na przeniesienie ofe, powinny rozważyć zrobienie tego właśnie online.

Obok obsługi ofe online, wiele otwartych funduszy emerytalnych wprowadza inne ułatwienia, mające na celu szybkie i bezproblemowe korzystanie z ich oferty. Warto wymienić tutaj choćby możliwość wyboru ofe drogą telefoniczną bądź przez wysłanie smsa, na który odpowiadają akcjonariusze. Ofe online to nie tylko strony danych spółek, oferujące możliwość wybrania lub zmiany ofe, ale także strony będące zbiorem ofert wszystkich funduszy (np. zestawienia i rankingi najlepszych spółek w danym okresie). Wybór funduszu za pomocą takiej strony www daje gwarancję podjęcia najkorzystniejszej decyzji.

Decydując się na przeniesienie ofe, warto kierować się kilkoma wytycznymi. Istotne jest zwrócenie uwagi na stabilność inwestycyjną danego funduszu, wyniki w rankingach, wielkość ofe i ilość jego członków, a także koszty uczestnictwa. Coraz częstszą rzeczą, na która zwracamy uwagę, jest także jakość obsługi klienta przez otwarty fundusz emerytalny.

Zostaw komentarz »»

Informacje:

Ostatnie analizy rynków: