Portal Biznesowy

Ekonomia Gospodarka Marketing Nieruchomości Inwestycje

Długopisy

Długopisy stały się bardzo popularną i powszechną formą reklamy. Często są one nie tylko efektowne, ale przede wszystkim praktyczne. Propozycji jest wiele, tak jak wiele jest modeli, kolorów, materiałów, z których się je wykonuje. Można na nich drukować tzw. tampodrukiem wszelkiego rodzaju napisy, o różnym kroju czcionek lub logo firmy.

Długopisy są szczególną atrakcją na wszelkiego rodzaju konferencjach, sympozjach naukowych, spotkaniach itp. W takich sytuacjach długopisy są drobiazgiem chętnie przyjmowanym i najczęściej są one wręczane wraz z kompletem kartek, firmowym notesem, brulionem.

Całość jest estetycznie zapakowana w teczkę z firmowym nadrukiem. Długopisy są gadżetami reklamowymi, które zawsze będą chętnie przyjmowane, gdyż są produktem codziennego użytku, dlatego są bardzo praktyczne. Rodzajów długopisów jest wiele.

W bogatej ofercie wielu firm, zajmujących się produkcją długopisów znajduje się wiele modeli, wzorów dostępnych we wszystkich kolorach tęczy. Długopisy różnią się materiałem, z jakiego zostały wykonane. Najczęściej używa się plastiku lub innych tworzyw poliuretanowych, ale równie popularne są także długopisy metalowe, jednak jest to już znacznie droższa, choć równocześnie trwalsza wersja.

Zostaw komentarz »»

Informacje:

Ostatnie analizy rynków: