Portal Biznesowy

Ekonomia Gospodarka Marketing Nieruchomości Inwestycje

Grand Theft Auto

(Grand Theft Auto) to kolekcja znanych gier, w których wnikamy w rolę złodzieja. Pierwsze zadania początkowo przyjazne, przeradzają się w brawurowe strzelaniny i napady na kasyna. Gra uznawana była za jedna z najbrutalniejszych i budzi ogromne kontrowersje. Pierwszą trójwymiarową odsłoną serii GTA bylo Grand Theft Auto 3, którego akcja miała miejsce w mieście Liberty City. Obszar gry był duży jak na tamte czasy, a gra zadziwiała swoimi osiągnięciami. Kolejna częścią było GTA VCS czyli Vice City. Było to kolejny ogromne osiągnięcie wydawców gry firmy Rockstar. Najnowszą jak dotychczas wydana na Play Station częścią gry była Gta San Andreas, bogactwo możliwości, setki zadań, zadziwiająca fabuła to zaledwie niektóre atuty tej gry. Gra zadziwia niezwykle ładna grafika, duża różnorodnością, kierowanie pojazdów również była niezwykle przyjazne. Liczne nowe bronie oraz pojazdy (np. Łodzie czy samoloty) powodują, że gra ta nadzwyczaj wciąga i można przy niej spędzić długie godziny.

Już wkrótce na nasze komputery zostanie wydana nowa część tej wspaniałej gry. Gta zostanie wydana chyba pod koniec 2007 roku lub w wczesnych tygodniach 2008. Choć jak wiemy wydawcom znanych gier często wydarzają się spóźnienia, to liczmy, że gra ujrzy światło dzienne jak najprędzej. Gra powstała na nowym silniku graficznym, dzięki czemu zadziwia piękną grafiką i efektami. Gra osadzona będzie chyba w jednym z amerykańskich miast. Początkowo gra zostanie wydana na Play Station 3 i Xbox 360. Na PeCety zostanie wydana kilka miesięcy później.

Jeśli chciałbyś pogadać o Gta, jakaś misja sprawia Ci problem, chciałbyś się podzielić spostrzeżeniami zobacz forum o GTA. Znajdziesz tam krocie zdumiewajacych dyskusji, i odpowiedzi na krocie pytań.

Zostaw komentarz »»

Informacje:

Ostatnie analizy rynków: