Portal Biznesowy

Ekonomia Gospodarka Marketing Nieruchomości Inwestycje

Reklamowe nadruki na koszulkach

Rosnące koszty usług reklamowych mogą być niemałym ciężarem dla większości rozpoczynających biznesmenów. Krótkie spoty reklamowe w telewizji, nawet te w najmniej popularnej, lokalnej stacji tv mogą kosztować fortunę. Mienie twoja firma bazgrnięta przez tablicę ogłoszeń może być tylko jak jednakowo drogie. I tu właśnie otwierają się drzwi dla reklamy alternatywnej, która niskim nakładem środków pieniężnych może ucznić nie jeden mini cud.

Jedną z form alternatywnej reklamy, która może być równie efektywna co zwykła reklama jest użycie promocyjnych produktów taki jak smycze reklamowe, kubki, parasole lub zapalniczki reklamowe. Wygrawerowane nazwy firm i ich loga na gadżetach reklamowych są w dzisiejszych czasach bardzo popularną formą reklamą. Rozważając koszt tradycyjnych mediów – rozdawanie darmowych upominków reklamowych ma zdecydowanie sens i przynosi wymierne rezultaty. Dzięki nim wydasz tylko ułamek przeznaczonych na reklamę funduszy, a osiągniesz podobny cel jak przy tych najdroższych formach reklamy.

Główna zaletą smycze, zapalniczek, parasoli reklamowych jest to, że są one codziennymi przedmiotami wykorzystywanymi przez szeroką rzeszę ludzi. Częstotliwość i trwałość są ważnymi czynnikami w budowaniu marki, nie tylko w reklamie i promocji.

Inna atrakcyjna cecha gadżetów reklamowych to fakt, że są one darmowe. Łatwość rozprowadzania darmowych smyczy reklamowych i innych gadżetów promocyjnych tj. nadruki na koszulkach może zdecydowanie wzmocnić kampanię tradycyjnej reklamy przedsiębiorstwa.

Zostaw komentarz »»

Informacje:

Ostatnie analizy rynków: