Portal Biznesowy

Ekonomia Gospodarka Marketing Nieruchomości Inwestycje

Nieruchomości w Świnoujściu – DOMI.

M.in. członkostwo w Unii Europejskiej spowodowało, mniej więcej, dwa lata temu ogromny skok wartości nieruchomości. Wg. licznych prognoz ceny nieruchomości, mimo chwilowemu zahamowaniu nadal będą rosły. Jest to ściśle związane z cyklem koniunkturalnym. Stagnacja, a może i obniżka cen nieruchomości spowoduje ponowny wzmożony apetyt nabywców.

Zrównanie popytu z podażą może gwarantować jeszcze przez jakiś czas równowagę na rynku, ale z czasem ceny mieszkań znów zaczną rosnąć, szczególnie jeśli sytuacja gospodarcza w naszym kraju nie ulegnie zmianie.

Jeśli planujesz zakup nieruchomości w rejonie: Świnoujście, Wyspa Wolin? DOMI-Nieruchomości w Świnoujściu jest biurem świadczącym specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie i sprzedaży nieruchomości na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielka biura posiada Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.
Dzięki znajomości rynku nieruchomości firma DOMI-Nieruchomości udziela swoim Klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji.

DOMI-Nieruchomości współpracuje z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami, firmami ubezpieczeniowymi i bankami udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości oraz na inne dowolne cele. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofert mieszkań, lokali, działek oraz domów na terenie miasta Świnoujście oraz okolic.

Zostaw komentarz »»

Informacje:

Ostatnie analizy rynków: