Portal Biznesowy

Ekonomia Gospodarka Marketing Nieruchomości Inwestycje

Plakat nowego do poszukiwacza skarbów!

Plakat autorstwa legendy Drew Struzana, twórcy uznanego za najlepszego i najbardziej docenianego w historii kina. Autor plakatów do takich przebojów jak „Indiana Jones i Ostatnia Krucjata”, „Hook”, „Powrót do Przyszłości” i „Gwiezdne Wojny”.

Fabuła ostatniej części Indiany z do tej pory nakręconych dzieje się przed rozpoczęciem II wojny światowej, a więc przed wydarzeniami z filmu „Poszukiwacze Zaginionej Arki”. Tym razem poszukiwany jest Święty Graal. Legendarny kielich, z którego Jezus pił wino podczas ostatniej wieczerzy

Najnowszy film o odważnym poszukiwaczu ma premierę 22 maja 2008 roku. Realizacją jak wcześniej zajął się Steven Spielberg, główną rolę gra oczywiście Harrison Ford, a producentem i autorem historii George Lucas. Poza nimi plejada znanych nazwisk, Ray Winstone w roli konkurującego z Indianą archeologa, Cate Blanchet w roli agentki radzieckiego wywiadu Spalko, Shia Lebouf w roli towarzysza Indiany Jonesa, a także John Hurt.

Teraz tylko pozostaje nam wyczekiwać na pierwszy teaser filmu Królestwo Kryształowej Czaszki. Przypomnijmy jeszcze, że wcześniejsze części zarobiły $1.210M i warto dodać, że było to w latach 80-tych.

Komentarze zablokowane

Informacje:

Ostatnie analizy rynków: