Portal Biznesowy

Ekonomia Gospodarka Marketing Nieruchomości Inwestycje

Poprawne i bezpieczne mocowanie przyczepy kempingowej

Dość często spotykanym zjawiskiem wśród posiadaczy przyczep kempingowej jest niedostatecznie staranne dojrzenie poprawności ich złączenia z samochodem. Należy wymienić kilka punktów, o których trzeba pamiętać podchodząc do montażu.
Po pierwsze powinniśmy sprawdzić, czy posiadamy właściwie przygotowane podwozie, i czy mamy odpowiednio dobrane do naszej przyczepy kempingowej i samochodu części, jak na przykład zaczepy kulowe. Poprawny dobór tych części jest niezwykle istotny z wielu powodów.
Nie wolno nigdy ignorować faktu, że mocne złącze między przyczepą kempingową a autem są gwarancją bezpieczeństwa twojego i swoich pasażerów. Nigdy nie powinno się używać zaczepów niejasnego pochodzenia, na przykład starych albo przerabianych; należy uzyskać pewność, że kupione zostały od znanego producenta jak choćby SPP. Dodatkowo, gdy nie mamy stuprocentowej pewności że robimy je poprawnie, dużo lepiej będzie pozostawić montaż specjalistom, którzy wybiorą elementy przygotowane pod konkretne przyczepy i modele samochodów. Tylko dzięki temu będziemy w stanie w czasie wakacyjnego wyjazdu nie myśleć, czy coś odpadło i czy nie zostawimy za chwilę przyczepy.

Zostaw komentarz »»

Informacje:

Ostatnie analizy rynków: