Portal Biznesowy

Ekonomia Gospodarka Marketing Nieruchomości Inwestycje

Poradnik uczący inwestowania

Inwestowanie jest niezwykle ciekawą dziedziną. Aby jednak odnosić w niej sukcesy, trzeba posiadać fachową wiedzę. Zachodzi więc ważkie pytanie- skąd ją czerpać? Czy może ktoś mówił Ci już o cieszącym się sławą biznesmenie, który znany jest, jako Robert Kiyosaki? Jego książki są tego typu źródłem wiedzy. Napisał dobry poradnik inwestycyjny, który mnie bardzo zainteresował. Twórca wspomnianych publikacji sporo pisuje o swobodzie w życiu finansowym. Relacjonuje w jaki sposób najprzeróżniejsi mieszkańcy krajów zachodnich są w uzależnieniu od swoje etatu, różnych zobowiązań, rat.

Kiyosaki czasem jest uważany za wspaniałego myśliciela w zagadnieniu niezależności finansowej, choć miałbym tutaj wątpliwości co do sensowności tego typu poglądów. Faktem jest niewątpliwym, iż spisał dużo książek o odpowiednim podejściu do ekonomii i uzyskiwaniu sukcesu w temacie finansów. Warto napisać o: „Przepowiednia bogatego ojca” lub „Młody bogaty rentier” i sporo innych, jak poradnik inwestycyjny. Swoją drogą to obszerny dorobek edukacyjny przyniósł Robertowi także całkiem duży zarobek. Ciekawe, jak można zarobić na pisaniu książek, prawda?

Zapisane idee to natchnienie dla dużej liczby sprytnych ludzi, którzy to zamślili w odmienny sposób sterować swoim życiem i przyszłością. Niektórzy sądzą, że tego typu książki są bardzo mało wartościowe, bo nie przekazują autentycznej informacji i sposobów inwestowania.

Ale nie zrażaj się tym. Poradnik inwestycyjny Kiyosaki’ego to raczej książka przekazująca pewien światopogląd.

Zostaw komentarz »»

Informacje:

Ostatnie analizy rynków: