Portal Biznesowy

Ekonomia Gospodarka Marketing Nieruchomości Inwestycje

Pozbądź się grzybicy i gronkowca

Paraprotex TM to specyfik ochronny, zawierający rozległą gamę roślin o silnych właściwościach przeciwzapalnych i odkażających. zasobne w składniki bakteriobójcze, oczyszczające, w witaminy i minerały, wykazują wymagane właściwości ulepszające immunologie ustroju. Zalecany w męczących zmianach skórnych często spowodowanymi bakteriami, niszczy wirusy wywołujące infekcje ran, czerwonkę, cholerę oraz mikroorganizmy wywołujące infekcje układu moczowo-płciowego, niszczy pasożyty przewodu pokarmowego (jelitowe i wątroby oraz helicobakter), bakterie i grzyby, lamblie, robaki, tasiemca i inne. Paraprotex wraz z ac zymes
zwalcza wiele odmian wirusów (800) i grzybów (100) oraz wiele innych licznych pasożytów, będących przyczyna prawie wszystkich występujących chorób. Przywraca poprawną homeostazę (równowagę kwasowo-zasadową) w ciele, a tym samym polepszenie ogólnej kondycji oraz wytrzymałość ustroju, unicestwiając tym samym ponowne zasiedlenie się i dzielenie pasożytów i stwarzając im niekorzystne do życia środowisko. dane na temat kuracji oczyszczająco – leczniczej dla dorosłych: z gronkowca, grzybicy, pasożytów i drobnoustrojów Rozprzestrzenianie się i postęp różnych pasożytów to wciąż narastający problem nawet w krajach wysoko rozwiniętych. Kłopoty te można rozwiązać za pomocą naturalnych substancji czynnych np. nopalin, obecnych w roślinach leczniczych skutecznie używanych od dawna.

1 Komnatrz do Pozbądź się grzybicy i gronkowca »»

Opinie i komentarze

  1. admin
    Comment by admin | 2008/01/29 o 21:32:25

    Witam,
    Jak nie przestaniesz zasypywać mnie kopiami to będę zmuszony zablokować albo usunąć konta nie tylko tutaj. Proszę o potwierdzenie przeczytania.

    Pozdrawiam


Zostaw komentarz »»

Informacje:

  • No related posts - 
Ostatnie analizy rynków: